YAĞLIBOYA PORTRE SİPARİŞİ

Unutulmaz ve tamamen özel bir hediye: Yağlı Boya Portre

Kusadam.com olarak ekibimizde bulunan profesyonel ressam arkadaşlarımız tarafından, belirli kalıplara tıkılıp kalmadan sizin belirlediğiniz ölçülerde, kaliteli malzemeler kullanılarak yaptığımız yağlı boya portrelerimizi beğenilerinize sunmaktayız. Sizin ve sevdiklerinizin fotoğraflarınızı, yağlı boya portre teknikleri ile büyük bir özveri ve titizlik içerisinde sanat eserlerine dönüştürüyoruz. Kaliteli malzemeler ile yaptığımız yağlı boya portrelerimiz uzun yıllar dayanır ve bir ömür boyu muhafaza edilebilir.

Yağlı boya portre nedir?

Yağlı boya portre, adına tuval denilen ve boya emme özelliği fazlacak olan bir çeşit bez üzerine yağ bazlı boyalar sürülerek oluşturulan resimlere verilen genel isimdir. Yağlı boya sadece tuval üzerine değil aynı zamanda ahşap bir levha üzerine ve bazı zamanlarda da duvar gibi yerlere uygulanabilir.

Kusadam.com olarak şimdilik sadece tuval üzerine yağlı boya portre çalışması yapmaktayız. Yağlı boya portre, yapım aşamaları son derece ustalık isteyen bir portre çeşidi olup büyük bir uğraş ve özveri isteyen portrelerdir. Yapımı biten yağlı boya portreler taşıma esnasında zarar görmemeleri için özenle paketlenir ve sizlere kargolanır.

Kara kalem çizimlere göre yağlı boya portre, birbirinden farklı renkler kullanılarak yapılır ve tamamen yetenek ile doğru orantılı olarak gerçeğe en uygun sonuçları verir. Bu sebeple sevdiklerinize hediye edebileceğiniz son derece ilginç, farklı ve uzun ömürlü bir hediye olacaktır.

Neden Yağlı Boya Portre?

Resim sanatında her tekniğin kendine has avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. Yağlı boya portre tekniğinin en önemli avantajlarından birisi ise diğer resim tekniklerine göre çok daha uzun ömürlü olmasıdır.

Yağlı boya portrelerde adeta bir renk cümbüşü vardır ve portrelerinde solgun bir görüntü istemeyen kişiler için, kaliteli malzemeler ile yapıldığı taktirde mükemmel bir seçenek olmaktadır.Yağlı boya portre, canlı ve parlak görünür. Çok uzun süreler dayanabilir ve iyi koşullarda saklandığı taktirde silinmez, eskimez ve kolay kolay da bozulmaz.

Hangisini tercih etmeliyim? Yağlı Boya Portre & Kara Kalem Portre?

Bu sorunun cevabı tamamen sizin isteklerinize bağlıdır. Kusadam.com ekibi olarak ressamlarımız hem kara kalem portre, hem de yağlı boya portre yapımında son derece profesyonel ve deneyimlidir. Web sitemizdeki örnek çalışmaları inceleyerek ve nasıl bir çalışma istediğinize karar vererek doğru seçimi yapabilirsiniz. Bizlere ulaşarak aklınızdaki soruları sorabilir ve karar verme aşamanızı kolaylaştırabilirsiniz…

Geniş bir sanatçı kadrosuna sahip olan kusadam.com ekibinde yer alan heykeltıraş çalışma arkadaşlarımızın el emeği göz nuru olan portre heykelleri kişiye özel hediyeleri bambaşka bir boyuta taşıyor.

Kara kalem ve yağlı boya portrelere nazaran kişiye özel olarak yapılmış heykel portreler sevdiklerinizi şaşırtmak, etkilemek ve adeta gözünüzde ne kadar değerli olduklarını göstermek için birebirdir. Bir kişi için özel yapılmış bir kara kalem portre veya yağlı boya portreye sahip olmak bile pek alışılagelmiş bir durum değilken, tamamen o kişiye özel bir portre heykele sahip olmak bambaşka bir deneyim olacaktır.

Kişiye özel heykel yaptırmak ilk etapta kulağa biraz çılgınca gelse de, aslına bakılırsa uygun fiyatı ile birlikte çok özel bir hediye olmaktadır. Heykel yaptırmak için gerekli olan detayları ve bilgileri öğrenmek için bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilir, buraya tıklayarak ise daha önce yapmış olduğumuz heykel portrelerimizi inceleyebilirsiniz. Eğer siz de sevdiklerinize çok ama çok özel bir hediye vermek isterseniz heykel yaptırmak için kusadam.com ekibine sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Resim Siparişleriniz için,