YAĞLIBOYA PORTRE

Unutulmaz ve tamamen özel bir hediye: Yağlı Boya Portre

Kusadam.com olarak ekibimizde bulunan profesyonel ressamlar tarafından, belirli kalıplara tıkılıp kalmadan sizin belirlediğiniz ölçülerde, kaliteli malzemeler kullanılarak yaptığımız yağlı boya portrelerimizi beğenilerinize sunmaktayız. Sizin ve sevdiklerinizin fotoğraflarınızı, yağlı boya portre teknikleri ile büyük bir özveri ve titizlik içerisinde sanat eserlerine dönüştürüyoruz. Kaliteli malzemeler ile yaptığımız yağlı boya portrelerimiz uzun yıllar dayanır ve bir ömür boyu muhafaza edilebilir.

Yağlı boya portre nedir?

Yağlı boya portre, adına tuval denilen ve boya emme özelliği fazlacak olan bir çeşit bez üzerine yağ bazlı boyalar sürülerek oluşturulan resimlere verilen genel isimdir. Yağlı boya sadece tuval üzerine değil aynı zamanda ahşap bir levha üzerine ve bazı zamanlarda da duvar gibi yerlere uygulanabilir.

Kusadam.com olarak şimdilik sadece tuval üzerine yağlı boya portre çalışması yapmaktayız. Yağlı boya portre, yapım aşamaları son derece ustalık isteyen bir portre çeşidi olup büyük bir uğraş ve özveri isteyen portrelerdir. Yapımı biten yağlı boya portreler taşıma esnasında zarar görmemeleri için özenle paketlenir ve sizlere kargolanır.

Resim Siparişleriniz için,

*

*

*

Kişiye özel portre,yağlıboya,yağlıboya tablo,tablo,yağlıboya sipariş,yağlıboya portre,yağlıboya yaptırmak, yağlıboya portreler, kanvas tablo, duvar tabloları, dekoratif tablo, hediye tablo, sevgiliye yıldönümü hediyesi, portre yaptırmak, sanat galerisi ve sergisi, resim sipariş sitesi.

İlgili Aramalar: Yağlı Boya Portre yaptırmak istiyorum, yağlı boya portre sipariş fiyatları, fotoğraftan yağlı boya tablo yapımı, kişiye özel yağlı boya portre, yağlı boya tablo sipariş, yağlı boya resim yaptırmak istiyorum.